Tınaztepe Asil Kız Öğrenci Yurdu Yurtta Yaşam

Özel Tınaztepe Asil Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu; Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencilerinin eğitim yaşantıları boyunca evlerinden çok daha uzun bir süre, zaman geçirdikleri Buca kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermektedir. Bu zaman diliminde öğrencilerimizin kendilerini evlerinin rahatlığında hissedip, yurdumuzda samimi ve rahat bir ortam yaratmak için her imkanı seferber etmekteyiz.
2,3,4 ve 6 kişilik yurt odalarımız kız öğrencilerimizin sıkılmadan vakit geçirebilecekleri, derslerini sessiz ve sakin bir ortamda çalışabilecekleri şekilde ferah olarak hazırlanmıştır.
Yurt öğrencilerimizin, geniş lobimiz ve sosyal alanlarımızda eğlenceli bir sene geçirmelerini istiyoruz. Aydınlık, ferah, rahat ders çalışma salonumuzda yurt öğrencilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılarken onların üniversite eğitimleri boyunca okullarının en başarılı öğrencileri olmaları için her türlü imkanla destekliyoruz. Ders çalışma salonumuz dışında yurt öğrencilerimizin rahatlıkla ders çalışmaları için; 2,3,4 ve 6 kişilik odalarımızda kişi sayıları kadar çalışma masası ve kitaplık bulunduruyoruz. Kesintisiz 24 saat kablosuz İnternet hizmeti veriyoruz.
Temiz yemekhanemizde hazırlayıp porselen tabaklarda sunduğumuz sabah kahvaltılarında ve akşam yemeklerinde öğrencilerimizin kendilerini lüks bir restoranda hissetmelerini amaçlıyoruz. Mutfağımızda pişen tüm ev yemekleri ve kullanılan malzemeyi öğrencilerimiz istedikleri zaman görebilmektedirler. Kahvaltı hizmeti sabah 07.00 da başlayıp, 10.00 da sona ermektedir. Akşam yemeği servisimiz her gün 4 çeşit olarak saat 15.30 da başlayıp 19.00 da sona ermektedir. Yemeklerimiz ev yemeği olup kendi mutfağımızda tüm temizlik ve sağlık koşullarına uygun olarak pişirilmektedir.
Öğrencilerimizin çamaşırlarını yıkaması, kurutması ve ütülemeleri için kullanımlarına 24 saat açıktır.
Özel Tınaztepe Asil Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu; Dokuz Eylül Üniversitesinde eğitim alan kız öğrencilerimizin spor yaparak zinde kalmaları için, 24 saat ücretsiz yararlanabilecekleri spor salonu hizmeti sunmaktadır.
Yurt öğrencilerimizin rahatı ve duygusal ihtiyaçları da göz önünde tutularak, yılbaşı vb. özel günlerde özel menü hazırlamakta ve eğlenceler düzenlemekteyiz. Yoğun sınav takvimlerinden sonra öğrencilerimize sürpriz partiler düzenleyerek biraz olsun sınav streslerini üzerlerinden atmalarına yardımcı olmaktayız.
Özel Tınaztepe Asil Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu olarak, kız öğrencilerimizin eğitim hayatlarını en sorunsuz şekilde geçirmeleri esas amacımızdır. Yurdumuz çalışanları ve yönetim kadromuz bu nedenle öğrencilerimizin üniversite eğitim hayatları boyunca konfor ve rahatlığı ön planda olacak şekilde her zaman arkalarında bir destek olarak varlığını sürdürecektir.