Buca Asil Erkek Öğrenci Yurdu Yurtta Yaşam

Özel Buca Asil Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu; Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencilerinin eğitim yaşantıları boyunca evlerinden çok daha uzun bir süre, zaman geçirdikleri Buca Erkek Öğrenci Yurdu olarak hizmet vermektedir. Bu zaman diliminde öğrencilerimizin kendilerini evlerinin rahatlığında hissedip, yurdumuzda samimi ve rahat bir ortam yaratmak için her imkanı seferber etmekteyiz.
1,2,3,4 ve 6 kişilik yurt odalarımız erkek öğrencilerimizin sıkılmadan vakit geçirebilecekleri, derslerini sessiz ve sakin bir ortamda çalışabilecekleri şekilde ferah olarak hazırlanmıştır. Tüm odalarımız aydınlıktır.
Yurt öğrencilerimizin, geniş lobimiz ve sosyal alanlarımızda eğlenceli bir sene geçirmelerini istiyoruz. Aydınlık, ferah, rahat ders çalışma salonumuzda yurt öğrencilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılarken onların üniversite eğitimleri boyunca okullarının en başarılı öğrencileri olmaları için her türlü imkanla destekliyoruz. Yurt öğrencilerimizin rahatlıkla ders çalışmaları için; 1,2,3,4 ve 6 kişilik odalarımızda kişi sayıları kadar çalışma masası ve kitaplık bulunduruyoruz. Dokuz Eylül Üniversitesi erkek yurt öğrencilerimiz için yatak odalarının dışında birbirlerini rahatsız etmeyecek şekilde her 7 öğrenciye bir ders çalışma odası ve kitaplığı bulunmaktadır.
İzmir Buca Dokuz Eylül Üniversitesi Erkek Öğrenci Yurdu öğrencilerimizin rahat bir ortamda TV izlemeleri, oyun oynamaları ve sohbet edebilmeleri için her 8 öğrenciye bir salon düşecek şekilde dizayn edilmiştir. 24 saat kablosuz İnternet hizmeti bulunmaktadır.
Temiz yemekhanemizde hazırlayıp porselen tabaklarda sunduğumuz sabah kahvaltılarında ve akşam yemeklerinde erkek öğrencilerimizin kendilerini lüks bir restoranda hissetmelerini amaçlıyoruz. Mutfağımızda pişen tüm ev yemekleri ve kullanılan malzemeyi öğrencilerimiz istedikleri zaman görebilmektedirler. Kahvaltı hizmeti sabah 07.00 da başlayıp, 10.00 da sona ermektedir. Akşam yemeği servisimiz her gün 4 çeşit olarak saat 15.30 da başlayıp 19.00 da sona ermektedir. Yemeklerimiz ev yemeği olup kendi mutfağımızda tüm temizlik ve sağlık koşullarına uygun olarak pişirilmektedir.
Erkek Öğrencilerimizin çamaşırlarını yıkaması, kurutması ve ütülemeleri için kullanımlarına 24 saat açıktır.
Yurt öğrencilerimizin rahatı ve duygusal ihtiyaçları da göz önünde tutularak, yılbaşı vb. özel günlerde özel menü hazırlamakta ve eğlenceler düzenlemekteyiz. Yoğun sınav takvimlerinden sonra yurt öğrencilerimize sürpriz partiler düzenleyerek biraz olsun sınav streslerini üzerlerinden atmalarına yardımcı olmaktayız.
Özel Buca Asil Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu olarak, erkek öğrencilerimizin eğitim hayatlarını en sorunsuz şekilde geçirmeleri esas amacımızdır. Yurdumuz çalışanları ve yönetim kadromuz bu nedenle öğrencilerimizin üniversite eğitim hayatları boyunca konfor ve rahatlığı ön planda olacak şekilde her zaman arkalarında bir destek olarak varlığını sürdürecektir.